HIBNER Maciej (ur. 1931 Warszawa)
Plakat filmowy Nóż w wodzie, 1962
offset/papier, 84,5 x 58,5 cm
sygn. l.d.: Hibner
stan zachowania: bdb - (zagniecenia przy prawej i dolnej krawędzi)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Plakat filmowy Ostatni po Bogu, 1968
offset/papier, 79,5 x 56,5 cm
sygn. p.śr.: Hibner
stan zachowania: bdb
Plakat filmowy Sygnały (plakat dwuczęściowy), 1959
offset/papier, 82,5 x 120 cm
sygn. przy lewej krawędzi u dołu: M. Hübner
stan zachowania: db
Plakat filmowy Kryptonim Nektar, 1963
offset/papier, 86 x 61 cm
sygn. p.d.: hibner
stan zachowania: db
Druk, papier; 96 x 68 cm
offset/papier, 83 x 59 cm
stan zachowania: dobry
offset/papier, 81,5 x 58 cm
stan zachowania: dobry
offset/papier, 82 x 58 cm
sygnowany l.d.: 'Hibner'
stan zachowania: bardzo dobry; nieznaczne ślady po zagięciu
offset/papier, 82 x 58 cm
sygnowany p.śr.: 'Hibner'
stan zachowania: bardzo dobry; nieznaczne ślady po złożeniu
offset/papier, 84,5 x 58,5 cm
stan zachowania: bardzo dobry; nieznaczne ślady po zagięciach, l.śr. napisy czerwoną kredką
offset/papier, 84 x 58,5 cm
sygnowany p.d.: 'Hibner'
stan zachowania: dobry
Plakat do filmu WIOSENNE WODY, 1969
Druk, papier; 82 x 56 cm
Pochodzenie: ze zbiorów Mateusza Garbowskiego
offset/papier, 84,5 x 58 cm
sygnowany l.d.: `Hibner`
STAN ZACHOWANIA:
dobry, ślady po złożeniu, p.g. ubytek
Druk, papier; 82,5 x 58 cm
Pochodzenie: kolekcja Mateusza Grabowskiego
Druk, papier; 83,5 x 58,5
offset/papier, 84 x 58,5 cm
Róże dla prokuratora, 1961 r., plakat filmowy
offset, papier, 84,5 x 58,5 cm
Estymacja: 600-800 zł