BODNAR Hanna (ur. 1929)
Plakat filmu Jabberwocky reź. Terry Gilliam
papier, 58 x 40 cm.
dar osoby prywatnej
cena wywoławcza: Wykup abonament
BODNAR Hanna (ur. 1929)
Winnetou i Król Nafty, 1969 r.
offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'H.BODNAR 69'
stan zachowania: dobry
BODNAR Hanna (ur. 1929)
offset/papier, 83 x 58,1 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'H. BODNAR 77'
stan zachowania: bardzo dobry
BODNAR Hanna (ur. 1929)
Bolek i Lolek, Sarenka, 1977 r.
offset/papier, 80,5 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'H.BODNAR 77'
stan zachowania: bardzo dobry
BODNAR Hanna (ur. 1929)
Szantaż, 1959 r., plakat filmowy
offset, papier, 84 x 58 cm
Estymacja: 600-800 zł
BODNAR Hanna (ur. 1929)
Piękna Luretta, 1961 r., plakat teatralny
offset, papier, 84,5 x 57,5 cm
Estymacja: 800-1000 zł
BODNAR Hanna (ur. 1929)
Nazwa plakatu: Bolek i Lolek.
Wymiary: 58,0 x 80,5 cm.
Rok: 1977.
BODNAR Hanna (ur. 1929)
offset/papier,
81,5 x 57,5 cm
sygn. p. śr.: `H.Bodnar 77`