BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
inkografia, 70x55 cm
opisany na odwrocie: „Satori” 2011, inkografia, 1/10, 70x55 cm, Waldemar Borowski
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl, tondo, 60 cm, 2014
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl, tondo, 45 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl na płótnie
70x50 cm
Opisany na odwrocie: W. BOR "IMMORTAL" 2013 ACRYLIC 70x50 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl na płótnie 44x30 cm, oprawiony w ramę, 54x40 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
Masz wielu wiernych i oddanych przyjaciół, 2014
akryl na płótnie,
100x100 cm,
opisany na odwrocie: W. Borowski Masz wielu wiernych i oddanych przyjaciół 2014 akryl
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
Bądź cieplejszy dla ludzi, 2014
akryl na płycie MDF, 98x117 cm
Opisany na odwrocie: W. Borowski "Bądź cieplejszy dla ludzi" 2014, akryl, 98x117 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej, płótno 73x50 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej na płótnie, 80,5x60 cm
Opisany na odwrocie: W. BOROWSKI NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT 2003 OLEJ 80,5X60
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej na płótnie
60x73 cm
Opisany na odwrocie: Waldek Borowski "LUDOMY" 2003, olej, 60x73 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej, 73 x 54 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
SACHAEL MANGO - ANIOŁ WODY STRUKTURYZOWANEJ, 2014
akryl na płycie MDF, 117x97,5 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej, płótno, 61 x 45,7 cm,
sygn. p.d.: Waldek Borowski 2013
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl, płótno, 117x77 cm
sygn.
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej/płótno, 60 x 80 cm