JANOWSKI Witold (1926 Warszawa - 2006)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Cztery plakaty MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI, proj. 1958
10. targi, 1965, wersja angielska
11. targi, 1966 wersje: angielska, niemiecka, rosyjska
Druk, papier, 97 x 67 cm
Plakat filmowy Jak być kochaną, 1962
offset/papier, 83 x 58,5 cm
sygn. l.g.: W. JANOWSKI.
stan zachowania: bdb -
Druk, papier; 98 x 67 cm
Plakat 10 MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI, Warszawa, 1965, proj. 1958
Druk, papier; 97,5 x 68 cm
Plakat do filmu OKLAHOMA, 1964
Druk, papier; 85 x 58 cm
Plakat 11 MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻKI, Warszawa, 1966, proj. 1958
Druk, papier; 97 x 67 cm
Wersja niemiecka
Druk, papier; 98 x 67 cm
offset/papier, 84 x 57,5 cm
sygnowany l.g.: 'W. JANOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 84,5 x 57 cm
sygnowany l.d.: 'WJANOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 99 x 66,5 cm
sygnowany l.d.: 'JANOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 97 x 66,5 cm
sygnowany l.d.: 'JANOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
Students' winter in Poland with Almatur!, 1966 r.
offset/papier, 96,5 x 66 cm
sygnowany p.d.: 'JANOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
Wieś letniskowa zaprasza na tani i zdrowy urlop
offset/papier, 97 x 67 cm
sygnowany l.śr.: 'JANOWSKI'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 85 x 58 cm
sygnowany p.g.: `W. Janowski`
offset/papier, 82 x 58 cm
sygnowany p.g.: `W. Janowski`
CYRK - KLAUN NA WROTKACH, 1968 R.
offset/papier
98 x 68 cm
sygn. l.d.: `Janowski`