SKOV Marius A. Hansen (1885 - 1964)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zamek w Katz z mityczną górą Lorelei nad Renem
olej, płótno; 40, 5 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: M. Skov; na odwrocie wtórne? napisy ołówkiem
olej, płótno; 51,5 x 40, 5 cm; sygn. l. d.: M. Skov
z mityczną górą Lorelei nad Renem.
Na odwrocie wtórne (?) napisy
Zamek Katz nad Renem z górą Loreiel, 1922
olej, płótno, 40,5 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: M. Skov.,
Na krośnie napisy ołówkiem: Loreiel vei ? Rheinen/ ?. Burgen, Katzen/ Malet? ?/ M Skov 1922 oraz: Burg Katz und Lorelei am Rhein oraz nume No - 40
olej, płótno, 40,5 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: M. Skov.,