CZOBEL Bela (1883 Budapeszt, Węgry - 1976 Budapeszt)
węgiel, papier,
49 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
węgiel, papier
twarz: sygn. p.g.: "Czobel"
akt: sygn. p.d.: "Czobel"
28,4 x 21,5 cm
29,5 x 22,4 cm
PAYSAGE - FEMME ASSISE - PORTRAIT DE FEMME
zestaw trzech obiektów, akwarela, pastel, papier
sygn. p.d.: "Czobel"
25 x 33 cm. - 20,5 x 17 cm. - 26 x 20,5 cm.
proweniencja: Collection particuliere, France
Olej, płótno
sygn. p.d.: "CZOBEL", dat. na odwrocie: "1959"
38,20 x 55 cm