SIWEK-FRONT Iwona (ur. 1967, Kraków)
tusz, kredka, papier, 50 x 70 cm,
sygn. l.d. Iwona Siwek-Front
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika: pastel na papierze
Data powstania: 2014
Wymiary: 85 x 63 cm - każdy
Sygnatura: UHURU / 15:48 / +25 C / iwkaSiwek-Front / 2014 12.IX.
Sygnatura: UHURU / iwkaSiwek-Front / +28 C / 15.IX. / 15.00 / 2014
pisak i kredka na papierze, 35x50 cm
Sygnowany z przodu, środek pracy
tusz, kredka, pisak na tekturze,
38x32 cm (w ramie 48x40cm),
sygnowany l.d.
Baba przepita i Baba wczorajsza, 2013
tusz i kredka na papierze
35x50 cm
Sygnowany l.d.: iwona Siwek-Front 12.IV`13 13:51 +14`C
pastel/karton, 30 x 30 cm
l. d. Iwona Siwek-Front
technika mieszana/papier, 21 x 15 cm
sygn. l. d. Iwona Siwek-Front
rysunek na papierze (tusz, akryl, marker),
70 x 50 cm
pastel/papier
35 x 50 cm
olej, płótno
wym. 40 x 40 cm