PAPARA Maciej (ur. 1954)
druk sublimacyjny, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: PAPARA;
na odwrocie na płótnie także sygnatura
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAPARA Maciej (ur. 1954)
druk sublimacyjny, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: PAPARA (pieczęć);
na odwrocie napis autorski
PAPARA Maciej (ur. 1954)
druk sublimacyjny, płótno,
70 x 70 cm;
sygn. p. d.: PAPARA;
PAPARA Maciej (ur. 1954)
na odwrocie napis autorski
PAPARA Maciej (ur. 1954)
na odwrocie napis autorski
PAPARA Maciej (ur. 1954)
druk sublimacyjny, płótno,
70 x 70 cm;
sygn. p. d.: PAPARA;