BUCZEK Wioletta (ur. 1985)
technika własna: przetworzony papier, farby olejne, płyta HDF, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Wioletta Buczek-Warszawa
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUCZEK Wioletta (ur. 1985)
technika własna: przetworzony papier, farby olejne, płyta HDF, 60 x 60 cm,
BUCZEK Wioletta (ur. 1985)
technika własna, płyta, 55 x 35 cm,
sygn. na odwrocie: Wioletta Buczek - Warszawa Na podsłuchu 2011
BUCZEK Wioletta (ur. 1985)
technika własna, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Wioletta Buczek-Warszawa 2012 Kompozycja 4
BUCZEK Wioletta (ur. 1985)
akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Ekran W.Buczek 2011
BUCZEK Wioletta (ur. 1985)
BUCZEK Wioletta (ur. 1985)
BUCZEK Wioletta (ur. 1985)
tworzywo sztuczne, technika własna,
wym. 51 x 29 cm,
sygn. na odwrocie