KIBLER Wojciech (ur. 1984 Kalisz)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno;
112 x 112 cm;
sygn. na odwroci: 08/10 Kibler
olej, płótno;
40 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: wk
olej, płótno;
50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: W. Kibler