SERAFIN Roman (1912 - 1992)
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 23,6 x 10 cm
opisany ołówkiem na plecach ramy "Spółdzielnia Foto-Jedność | Zakopane | R. Serafin | cena 3 zł form 20x24 | Gz 3 (97) 64 rok
cena wywoławcza: Wykup abonament
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
gelatin silver print, vintage print on Baryta paper, 23.6 x 10 cm
described olowkiem na plecach ramy "Spoldzielnia Foto-Jednosc | Zakopane | R. Serafin | cena 3 zl form 20x24 | Gz 3 (97) 64 rok
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
Album z fotografiami - Zakopane
album z zestawem 19 fotografii, oprawa albumu skorzana z dekoracjami wytłaczanymi w skorze;
fotografie czarno-białe, papier fotograficzny, wymiary fotografii: 18 x 24 cm;
każda z fotografii sygnowana u dołu (z lewej lub prawej strony): Fot R Serafin; fotografie podpisane
(podpisy pod fotografią w albumie)
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
Zakopane - zestaw 5 fotografii
Zestaw pięciu fotografii z Zakopanego
fotografia czarno-biała, brom, papier, ok. 30 x 40 cm; część fotografii sygn.: Fot R Serafin (ołówkiem);
Na odwrocie na niektórych fotografiach stempel autorski Romana Serafina oraz dopisek ołówkiem wskazujący fotografowane miejsce
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
fotografia czarno-biała, brom, papier,
ok. 30 x 40 cm;
część fotografii sygn.: Fot R Serafin (ołówkiem);
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
Zakopane - zestaw pięciu fotografii
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
40 x 30 cm;
sygn. u dołu z lewej lub z prawej: Fot R Serafin (ołówkiem)
Na odwrocie stempel autorski: ROMAN SERAFIN/ Fotografik/ Zakopane/ ul. Krupówki 81 oraz dopisek ołówkiem wskazujący fotografowane miejsce
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
40 x 30 cm;
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
ok. 30 x 40 cm; część fotografii sygn.: Fot R Serafin (ołówkiem);
Na odwrocie na niektórych fotografiach stempel autorski Romana Serafina oraz dopisek ołówkiem wskazujący fotografowane miejsce.
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
40 x 30 cm;
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
40 x 30 cm;
SERAFIN Roman (1912 - 1992)
Zakopane - zestaw pięciu fotografii:
Morskie Oko, Widok na Czerwony Staw, Giewont, Mnich nad Morskim Okiem,
Giewont z Równi Krzyżowej
fotografia czarno-biała, brom, papier fotograficzny,
40 x 30 cm;
sygn. u dołu z lewej lub z prawej: Fot R Serafin (ołówkiem);
na odwrocie stempel autorski: Roman Serafin/ Fotografik/ Zakopane/ Ul. Krupówki 71