AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno, neon szklany, 115 x 96 cm,
sygn. na odwrocie: ''THE CITY OF | LIGHTS | 189 | PIOTR AMBROZIAK | 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
The Space Kamasutra, dyptyk, 2012 r.
akryl, olej/płótno, 150 x 200 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, żywica, płótno; 98 x 135 cm (nieregularny kształt);
sygn. i dat. na odwrocie, na płótna: BEZ TYTUŁU / 2017 / PIOTR AMBROZIAK.
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, spray, płótno, 95 x 115 cm,
sygn. na odwrocie: '2017 | PIOTR AMROZIAK | SHAMAN'
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno, 66 x 86 cm, sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
Pressures of Exsistence, 2017 r.
akryl, spray/płótno, 140 x 220 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘PRESSURES | OF | EXSISTENCE | 2017 | PIOTR | AMBROZIAK | 1/2’
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
130 x 114 cm,
sygn. na odwrocie: Anioł Stróż Piotr Ambroziak 2009
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
żywica, olej, płótno, 33 x 33 cm, sygn. na odwrocie, w oprawie 40 x 40 cm
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
drzeworyt, papier, 14 x 20 cm, 6/30, sygn. u dołu
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno, 133 x 114 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, silikon, płótno, 95 x 135 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
drzeworyt, papier, 2/20, 25 x 30 cm
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, olej, płótno, 200 x 135 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl,płótno, 90x100 cm
opisany na odwrocie: The Hunter 2013 Piotr Ambroziak
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl/płótno, 105 x 95 cm
na odwrociu opisany: ```GALACTIC PUMA`` | 2014 | PIOTR AMBROZIAK`
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
olej, oil sticks, akryl, płótno, 200 x 150 cm,
sygn. na odwrocie