GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka VI 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka '19'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA | IV 2019'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x90 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Before show z cyklu Fashionistki (2019)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
95x95 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Dysonans z cyklu Emotikony (2019)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
92x73 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA II 19'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA I 2019'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA XII 18.'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
92x73
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Strojnisie II z cyklu „Fashionistki”(2019)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
73x92
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Izabela Gałązka XII 18 r.'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA XI 18'
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl na płótnie
40 x 60 cm
sygn. p.d.
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
85x85.5
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Dizajnerki III z cyklu Fashionistki (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x90
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
W czerwonej sukience z cyklu Ogrodniczka (2018)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZABELA GAŁĄZKA VIII 18'