BUCZEK Bartek (ur. 1987)
marmur, 50 x 20 x 20 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 'BUCZEK'
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BARTEK BUCZEK 2015'
- Biennale Sztuki Młodych "Rybie Oko" 8, Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej, Słupsk, 3.09-10.11.2015
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej na płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. centralnie 'BUCZEK 2016'
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej, płótno, 50 x 50 cm, rama: 80 x 80 x 3 cm,
sygn. na odwrocie,
2015 - Wystawa zbiorowa w ramach Biennale Sztuki Młodych Rybie Oko, edycja VIII Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej, Słupsk
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: BUCZEK
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'BUCZEK'
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BUCZEK | 2015`
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
materiał: OLEJ PŁÓTNO
wymiar: 40x40
rok: 2011
SYGNOWANA I DATOWANA
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej/płótno, 160 x 160 cm
sygnowany i opisany na blejtramie: `BARTEK BUCZEK "IMHOTEP" `
- "Czarny charakter", wystawa indywidualna, Bank Pekao Project Room, CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa, 10 - 30 czerwca
2013
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
olej/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `BARTEK | BUCZEK`
BUCZEK Bartek (ur. 1987)
Seria zimowa XI (Noc Amerykańska), 2012 r.
olej/płótno, 40 x 40 cm
na odwrociu opisany: `BARTEK BUCZEK`