JABŁOŃSKA Justyna (ur. 1981, Wrocław)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie 70 x 90 cm
olej, płótno, 30 x 35 cm
Akryl na płótnie
95x110 cm
100 x 100cm akryl na płótnie 2012 r.
akryl, płótno, 150 x 110 cm
Krótka historia o niej, 2012 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `J.J.`
na odwrociu opisany: `Justyna Jabłońska | "Krótka historia o niej" 2012 r.`
akryl, płótno, 65 x 86 cm,
sygn. na odwrocie: Justyna Jabłońska, "Dzień przed..." 2012 r.
akryl na płótnie,
100 x 80 cm
akryl/płótno, 85 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Justyna Jabłońska | 2012 r. | "Spotkanie na plaży"`
akryl/płótno, 85 x 110 cm
sygnowany p.d.: `JJ`
na odwrociu opisany: `Justyna Jabłońska 2012 r. | "Spotkanie X" `
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'J.J'
na odwrociu opisany: 'Justyna Jabłońska 2012 r. | "Odpoczywająca" '
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `JJ`
na odwrociu opisany: `Justyna Jabłońska "Kwadrans po południu" | 2012 r.`
akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: JJ oraz na odwrocie: Justyna Jabłońska 2011 r. "Czarna sukienka"
Druga, z cyklu Gimnastyczki, 2012
akryl, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: Justyna Jabłońska 2012r.
akryl, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Justyna Jabłońska 2012r. "O zmierzchu"
Z cyklu "Gimnastyczki", Pierwsza, 2011 r.
akryl/płótno, 65 x 75 cm
sygnowany p. d.: `JJ`
na odwrociu opisany: `Justyna Jabłońska 2011r. "Pierwsza" `
olej, akryl/płótno,
92 x 140 cm
sygnowany p.d.: `J.J.`
na odwrociu opisany: `Justyna Jabłońska "W słońcu" 2011 r.`
olej, akryl, płótno, 65 x 75 cm;
sygn. na odwrocie: Justyna Jabłońska