DUNIN-MARKIEWICZ Kazimierz Józef (1874 - 1932)
olej, sklejka; 64 x 53,5 cm
sygn. p.d. Markiewicz
Estymacja: 7000-9000 PLN
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret blondynki, 1932 r. (?)
olej/deska, 67 x 57 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Dunin Markiewicz 1932 (?)`
ODWROCIE: na ramie naklejka zakładu ramiarskiego - `I. Gattegno Succr. (?) Paris`
Estymacja: 6 000 - 9 000
olej, sklejka;
64 x 53,5 cm
sygn. p.d. Markiewicz
olej, płótno
48 x 71 cm
sygnowany p.d.: JD (monogram wiązany) Markiewicz
Z tyłu na ramie trzy owalne stemple: Szklarnia i oprawa obrazów | W. Spruciński | Poznań, Kochanowskiego 2.