FREJ Marta (ur. 1973, Częstochowa)
akryl, płótno, 27 x 38 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. na odwrocie, na blejtramie: MARTA FREJ
akryl, płótno, 100 x 150cm,
sygn. na odwrocie: Wonder Woman 2012 Marta Frej
akryl, płótno, 130x90 cm
opisany na odwrocie: MARTA FREJ MATKA BOSKA ZIELNA 2014
Odrobina nonszalancji na co dzień, 2014
wydruk na płótnie, 60x60 cm
akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `MARTA FREJ ``PÓŁNOC`` 2014`
akryl/płótno, 90 x 130 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `2011 MARTA FREJ "JAPANKA BUM"
wydruk, płótno, 50x50 cm, nakład 1/20
opisany na odwrocie: MARTA FREJ 1/20 2014
akryl, płótno; 130x90 cm
akryl/płótno, 120 x 90 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `MARTA FREJ Godzilla 2014`
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Marta Frej Pasaż 2014
akryl/płótno, 90 x 120 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `MARTA FREJ ASTRO 2014`
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany na blajtramie: `MARTA FREJ "Halo" 2013`
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `MARTA FREJ 2013 "CARMEN"`
akryl, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `MARTA FREJ "ERYKAH" 2013`
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: MARTA FREJ SAD STORY 2013