EDHOLM Anna (ur. 1953)
Litografia, karton; 69 x 54 cm
Sygn. p.d Ann Edholm 2009 l.d. 25/30 Bikten
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
EDHOLM Anna (ur. 1953)
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
EDHOLM Anna (ur. 1953)
Litografia, karton;
69 x 54 cm
Sygn. p.d Ann Edholm 2009 l.d. 17/30 Bikten
EDHOLM Anna (ur. 1953)
litografia, karton;
69 x 54 cm
sygn. p.d. Ann Edholm 2009; l.d. 17/30 ORDET
EDHOLM Anna (ur. 1953)
litografia, papier;
47,5 x 39,5 cm
sygn. u dołu 111/ 150