GEDROYĆ Magdalena (ur. 1975 Zamość)
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'M. Gedroyć | 2017'
olej na płótnie, 50 x 60 cm, sygn.
olej/płótno, 50 x 50 cm
Olej na płótnie, 50 x 50 cm
olej/płótno, 30 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Gedroyć | 2017'
olej/płótno, 50 x 50 cm
olej/płótno, 46 x 38 cm
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'M. Gedroyć | 2016'
olej/płótno, 40 x 40 cm
olej na płótnie, 80 x 100 cm, sygn.
olej na płótnie
75 x 75 cm
Olej na płótnie, 30x30 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany l.d.: `M. Gedroyć 2014`
Obiekty pływające III, 2014 r.
olej/płótno, 40 x 120 cm
olej, płótno, 50x50 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
olej/płótno, 60 x 80 cm
olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.