ZABŁOCKA-MOHL Maria (1907 Poznań - 1989 Gdynia)
akwarela/papier, 35,5 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Zabłocka 1957'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 30 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Zabłocka | 1946'
akwarela/papier, 36 x 27 cm
akwarela/papier, 34 x 25,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Zabłocka | 48'
sygnowany i datowany p.d.: M. Zabłocka | 48'
olej, płótno, 64,5 × 79 cm
sygn. i dat. p. d.: M. Zabłocka 1966
Akwaforta, akwatinta; wym. komp.: 185 x 244 mm; sygn. oł. p.d.: Marja Zabłocka, l.d. tytuł. Praca po konserwacji, zaplamienia marginesów.