SKOCZYŃSKA Katarzyna (ur. 1958)
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: K. SKOCZYŃSKA 2011
Na odwrocie na blejtramie napis autorski: KATARZYNA SKOCZYŃSKA SŁOŃCE 2011
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, pastel, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. i dat. na odwrocie KATARZYNA SKOCZYŃSKA / 2007 oraz na blejtramie
olej, pastel, płótno, 81 x 65 cm, sygn. i dat. na odwrocie KATARZYNA SKOCZYŃSKA / 2007 oraz na blejtramie
olej, płótno, 61 x 80 cm;
sygn. p. d. K. SKOCZYŃSKA 2010
na odwrocie: Katarzyna Skoczyńska/ 2010 Pejzaż
MARTWA NATURA Z CZERWONYM KONIKIEM, 2009
OLEJ, PŁOTNO,
85 X 100 CM;
SYGN. P. D.: KATARZYNA SKOCZYŃSKA 2008 (DŁUGOPISEM);
NA ODWROCIE, NA PŁÓTNIE: KATARZYNA SKOCZYŃSKA/ MARTWA NATURA / Z CZERWONYM KONIKIEM / 2009, NAPISPOWTÓRZONY NA KROŚNIE DŁUGOPISEM.
Martwa natura z czerwonym konikiem, 2009
konikiem, 2009
olej, płotno,
85 x 100 cm;
sygn. p. d.: Katarzyna Skoczyńska 2008 (długopisem);
na odwrocie, na płótnie: KATARZYNA SKOCZYŃSKA/ MARTWA NATURA / Z CZERWONYM KONIKIEM / 2009, napis
powtórzony na krośnie długopisem.
olej, płótno,
85 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie: KATARZYNA SKOCZYŃSKA / 1991/ 100 x 85/ "MARTWA NATURA" oraz adresy zamieszkania artystki