VAGH-WEINMANN Maurice (1899 Budapeszt – 1966 Budapeszt)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret kobiety w czerwonej sukni, 1945 r.
olej, płótno, 55 x 38 cm,
sygn. i dat. l.d.: Maurice Vagh W... / 1945
olej/płótno, 33 x 41 cm
sygnowany p.d.: 'Maurice Vagh Weinmann'
sygn. p.d.
olej, sklejka
50x61 cm
olej, sklejka, 65 × 81 cm,
sygn. l. d.: Maurice Vagh Weinmann
olej, sklejka, 50 x 61 cm, sygn. p.d.: Vagh Weinmann
Olej na płótnie
Syg. l.d.
66 x 81 cm