JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
olej na płycie, 20 x 50 cm
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
technika własna
66 x 45 cm
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
olej na płycie, 40 x 40 cm
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
technika własna
66 x 45 cm
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
olej na płótnie
41 x 29 cm
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
olej, płótno,
80 x 100 cm;
sygn. l. d. W. Jagielski
na odwrcie napis autorski: "WĘDROWIEC"/ ol/pł 80/100/ Wacław Jagielski
JAGIELSKI Wacław (ur. 1965)
technika własna
66 x 45 cm