CZARNOŁĘSKI Marek
Przedmieście starego Lulina z cyklu z paletą po skansenie, 2017
Akryl
55 x 69 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZARNOŁĘSKI Marek
Owalne kwiaty w ceramicznym wazonie, 2013 r.
akryl na kartonie, 70 x 50 cm, sygn.
CZARNOŁĘSKI Marek
akryl na papierze
50 x 35 cm
CZARNOŁĘSKI Marek
akryl na papierze
50 x 35 cm
CZARNOŁĘSKI Marek
akryl, płótno, tablica malarska
50 x 40 cm
CZARNOŁĘSKI Marek
Z cyklu: Tryptyk Lubelski Wieża Trynitarska i Brama Grodzka w panoramie starówki, 2015 r.
akryl na tekturze, 46 x 55 cm., sygn.
CZARNOŁĘSKI Marek
akryl, papier fabriano
56 x 42 cm
CZARNOŁĘSKI Marek
akryl, papier fabriano
56 x 42 cm
CZARNOŁĘSKI Marek
Panorama Starego Miasta w Lublinie, 2012 r.
akryl/płyta, 40 x 50 cm, sygn.
CZARNOŁĘSKI Marek
Starówka lubelska- poświęcam pamięci Władysława Filipiaka, 2012 r.
akryl/płyta,
40 x 50 cm,
sygn.
CZARNOŁĘSKI Marek
akryl na płótnie
40 x 50 cm
CZARNOŁĘSKI Marek
akryl na płótnie
40 x 50 cm
CZARNOŁĘSKI Marek
Wiślica od strony Buska Zdroju
akryl, płótno
50 x 40 cm
CZARNOŁĘSKI Marek
Zaułek Lublina z kościołem o.o Bernardynów
akryl, płótno
50 x 40 cm