BIAŁOUS Zygmunt (ur. 1946)
Olej, płótno; 61 x 73 cm
Sygnowany, opisany na odwrocie
*droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIAŁOUS Zygmunt (ur. 1946)
Olej, płótno; 61 x 74 cm
*droit de suite
BIAŁOUS Zygmunt (ur. 1946)
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. BIAŁOUS 2016
na odwrocie opis autorski: ZYGMUNT BIAŁOUS / NIEBIESKA PARASOLKA / olej - płótno 65 x 81 cm
BIAŁOUS Zygmunt (ur. 1946)
olej, płótno; 81 x 65 cm;
BIAŁOUS Zygmunt (ur. 1946)
olej na płótnie
70 x 100 cm
BIAŁOUS Zygmunt (ur. 1946)
olej na płótnie
50 x 60 cm
BIAŁOUS Zygmunt (ur. 1946)
pastel
30 x 40 cm