Smandek Michał (ur. 1981, Ruda Śląska)
Zestaw sześciu fotografii z cyklu: Unnatural w komplecie z rzeźbą: Unidentified object, 2010 r.
wydruk pigmentowy/papier Hahnemühle Photo Rag/308g
konstrukcja metalowa, szkło, odlew (stop metali), pleksiglas, 17,5 x 22 cm (wymiary każdej z sześciu fotografii w świetle oprawy)
112 x 34.5 x 19 cm (wymiary rzeźby)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Smandek | 2010'
unikat, ed. AP
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z cyklu Manual Rest, Rhombus, 2015 r.
wydruk pigmentowy/dibond, papier archiwalny, 87 x 130 cm
No End, z serii Manual Rest, 2015 r.
wydruk pigmentowy/papier archiwalny, dibond, 87 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Michał Smandek | No End, 2015 | Erg Chigaga, Sahara, Marocco | series Manual Rest | 1/4 + AP'
Delicate Arch z serii The Best Sculpture, 2011 r.
kredka na papierze
23 x 23 cm
sygn. na odwrocie: "Michał Smandek 2011 Delicate Arch z serii The Best Sculpture"
40x50x2 cm / fotografia na pcv 14 x 12,5 cm, stal, rama aluminiowa, szkło zwykłe
Sygnowana na odwrocie: Michał Smandek, Meteoryt, 2010, 1/3
Fotografia jest częścią instalacji Meteoryt. Prezentowana na wystawie Discovery w CSW Kronika w Bytomiu w 2010 roku.
The Best Sculpture. Landscape Arch, 2011
kredka, papier, 23x23 cm (25,5x25,5 cm w oprawie)
opisany na odwrocie: Michał Smandek "THE BEST SCULPTURE" LANDSCAPE ARCH 2011
Prognostyk (Stromboli I), ed. 1/4 + AP, 2013 r.
papier Hahnemühle Photo Rag Baryta 315 g, pcv, szkło zwykłe, rama o profilu 2 x 3,5 cm składana z drewna egzotycznego, lakierowana na biało, 60 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Michał Smandek | Prognostyk (Stromboli I) | Włochy, 2013 | edycja 1/4 + e.a.'
The Mittens, z serii The Best Sculpture, 2011
ołówek, kredka, karton, 23x23 cm, praca w oprawie
opisany na odwrocie: Michał Smandek "THE BEST SCULPTURE" THE MITTENS 2011
Balanced Rock z serii The Best Sculpture, 2011
opisany na odwrocie: Michał Smandek "THE BEST SCULPTURE" BALANCED ROCK 2011