HALKIEWICZ Ismena (ur. 1966 r.)
olej, płótno, 115 x 115 cm,
sygn. p.d.: Ismena Halkiewicz 98
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 93 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ismena Halkiewicz 99
olej, płótno, 50 x 75 cm,
sygn p.d.: Ismena Halkiewicz 1999
olej, płótno, 145 x 125 cm,
sygn.i opis na odwrocie: Ismena Halkiewicz "Spirala miłości" 1991
Telefon błękitnych oczu, 1991 r.
olej/płótno
190 x 140 cm
sygn.
olej, płótno,
64,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: Halkiewicz. / 89; oraz na odwrocie
olej, płótno, 64,5 x 80 cm;