JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK Bożena (ur. 1950)
gwasz, papier; 62 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: BJ2018.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ukryty wymiar (praca programowa), 1998
olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d: BJ1998.
Praca programowa - Portret alternatywny, 1993
technika mieszana (pastel, gwasz, złota i srebrna farba), karton naklejony na karton; 107 x 78,5 cm ;
sygn. i dat. p. d.: JB1993.
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi u dołu: BJ 2017.
olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d: BJ1998.
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: BJ2004.
olej, płótno; 140 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: BJ2009.
Pozowanie mamie jest nudne, 1985
pastel olejna, karton; 43,5 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: BJ1985.
gwasz, papier; 63 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. wraz z opisem u dołu: "MOJE OKNO"-SIERPIEŃ 1989 KRAKÓW. KANONICZ BOŻENA JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK;
na odwrocie nr inw.: 40 nr. inw. 190.
pastel sucha, karton; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: BJ1990 r.
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: BJ1998;
na odwrocie na krośnie malarskim nr: 14 nr. inw 360.
Jeden lipcowy dzień na Kanoniczej, 1987
gwasz, karton, 62,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. wraz z napisem autorskim u dołu: "MOJE OKNO" 1987 BOŻENA JĘDRZEJEWICZ KRZYSIK "JEDEN LIPCOWY DZIEŃ NA KANONICZEJ" W 1987 ROKU" I.
pastel, papier; 64,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: BJ1990;
na odwrocie oprawy opis: BOŻENA JĘDRZEJEWICZ - / SZKIC DO OBRAZU (...).
gwasz, papier; 62 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: BJ 1989.
gwasz, papier ciemnobrązowy; 64,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
opisany na pracy: Styczeń. moje okno 1990. Kraków (ołówkiem), sygn. p. d.: Bożena Jędrzejewicz-Krzysik (ołówkiem).
gwasz, papier; 62,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: BJ 1982.
Dwór w Szmbarku i Thanatos, 1998
gwasz, papier; 62,8 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: BJ 1982.
Wspomnienia - Southampton - US
olej, płótno; 100 x 70;
sygn. i dat. p. d.: BJ (monogram wiązany) 2016.
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: BJ (monogram wiązany) 2016.