AROBAL Bartek (ur. 1984)
kredka i ołówek na papierze, wydruk cyfrowy
cena wywoławcza: Wykup abonament
AROBAL Bartek (ur. 1984)
kredka, ołówek/papier, 29,5 x 39,3 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Glissando" | (…) | arobal 2011'
AROBAL Bartek (ur. 1984)
Bez tytułu z cyklu: Toasty, 2008
kredka, papier,
26 x 18 cm
sygn. p.d. arobal `08
AROBAL Bartek (ur. 1984)
kredka, papier,
26 x 18 cm
sygn. p.d. arobal `08
AROBAL Bartek (ur. 1984)
rysunek
30x21
AROBAL Bartek (ur. 1984)
rysunek
21x30cm
2008
AROBAL Bartek (ur. 1984)