DOMINIK Rafał (ur. 1985, Warszawa)
tusz, papier, 21 x 29,5 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
rysunek, 28 x 36 cm, sygn.
ołówek na papierze, 32 x 22 cm
sygnowany na odwrociu
lamba print, 29 x 27,5 cm, sygn.
Podziemna, tajna baza z różnymi skarbami, 2015 r.
cienkopis, 21,5 x 14 cm, sygn.
wydruk cyfrowy
100 x 70 cm
akryl, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: RAFAŁ DOMINIK BEZ TYTUŁU 2009
olej, płótno, 65x81 cm
sygn. na odwrocie: RAFAŁ DOMINIK/"PRACOWNIA"/2013
olej/akryl/płótno, 80x80 cm
sygn. na blejtramie: Rafał Dominik/Rozdwojenie/2011
akryl/płótno,
30 x 30 cm,
sygn.
akryl/płótno,
92 x 100 cm
na odwrociu opisany: `RAFAŁ DOMINIK | BEZ TYTUŁU | AKRYL/PŁÓTNO | 2008`
akryl/płótno
15 x 15 cm
sygn.
akryl/płótno,
18 x 24 cm,
sygn.
Drzeworyt
20x20
Drzeworyt
20x20