JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
40x40 cm
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
30x30 cm
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
40x40 cm
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
40x40,
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
30x30,
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
30x30 cm
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
sygn. p.d.
technika mieszana
18.5x15.5
JAKÓBOWSKA Justyna (ur. 1984)
sygn. p.d.
technika mieszana
21x15