BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
olej, płatki srebra, płótno, 90 x 90 cm
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
olej, płatki srebra, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
olej, płótno, 160 x 110 cm,
sygn. p.d.: A Budenko
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
olej, płótno, 160 x 110 cm,
sygn. p.d.
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
olej, płótno, 160 x 110 cm,
sygn. p.d.
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
olej, płótno, techniki pozłotnicze, 70 x 100 cm,
sygn. p. d. A Budenko
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
sygn. na odwrocie
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
olej, techniki pozłotnicze (alumetal, szlagmetal), płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p. d.: A. Budenko
BUDENKO Agnieszka (ur. 1981)
olej, techniki pozłotnicze (alumetal, szlagmetal), płótno, 81 x 100 cm;
sygn. p. d. `A. Budenko`