DZWONIK Ula (ur. 1973 r., Zduńska Wola)
akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płyta, 42x18 cm w oprawie
opisany na odwrocie: DZWONIK 2010
olej, druk, płótno, 50x40 cm
sygn. l.d.: DZWONIK 2015, opisany na odwrocie: DZWONIK 2015
pastel, kalka, 100x70 cm
sygn. p.d.: monogramem wiązanym DZWONIK ULA 2010, opisana na odwrocie: ULA DZWONIK DESZCZ MIMO WOLI III 60X40 PASTEL MIESZANA
olej, płótno, 33x46,5 cm
sygn. l.d.: Dzwonik Ula 2012, opisany na odwrocie: Dzwonik Ula
olej, płótno, werniks, 51x51 cm
opisany na odwrocie: DZWONIK ULA 2014
akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: DZWONIK 2010 w monogramie wiązanym