MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
Plakat, Giuseppe Verdi, DON CARLOSego, 1963
Teatr Wielki, Warszawa
Druk, papier; 97 x 67 cm
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
offset/papier, 94 x 65,7 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'M.MROSZCZAK 77'
stan zachowania: dobry
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
Przygody Hucka Finna , 1974 r.
offset/papier, 83 x 58,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MARCIN MROSZCZAK 74'
stan zachowania: bardzo dobry
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
offset/papier, 97,5 x 66,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MARCIN MROSZCZAK 81' opisany l.d.: 'FOTO: Z. KAPUŚCIK'
stan zachowania: bardzo dobry
- Ach! Plakat filmowy w Polsce, Dorota Folga – Januszewska, Olszanica 2009, s. 89, poz. 180 (il.)
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
Operetka Warszawska
Druk papier; 85 x 58 cm
Pochodzenie: ze zbiorów Mateusza Garbowskiego
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
Plakat do opery DON CARLOS Giuseppe Verdiego, 1963
Teatr Wielki, Warszawa
Druk, papier; 97 x 67 cm
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
Plakat do filmu CZŁOWIEK, KTÓRY PRZESTAŁ PALIĆ, 1974
Druk, papier; 81,5 x 57,5 cm
Pochodzenie: z kolekcji Mateusza Grabowskiego
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
Druk, papier; 81,5 x 58 cm
Pochodzenie: kolekcja Mateusza Grabowskiego
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
(reż. Wojciech J. Has); Plakat filmowy
wym.: 83,8 x 58,4 cm
sygn. l.d.: MMroszczak 57. Wyd. CWF. Stan zachow.: widoczne ślady złożenia plakatu.
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
offset/papier,
97,5 x 69 cm
sygn. i napis l. d.: `Marcin Mroszczak 81, foo: Z. Kapuścik`
MROSZCZAK Marcin (ur. 1950)
fotografia