KALINOWSKI Grzegorz (ur. 1962)
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: „G. Kalinowski”
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d. dat. na odwrociu
olej, płótno
81x100 cm
olej, płótno; 30 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: Grzegorz / Kalinowski;
na odwrocie napisy: GRZEGORZ KALINWSKI / "DOKĄD LECISZ" 1991 / 50 X 30 CM / ŁÓDŹ / KRASZEWSKIEGO 32/34 / M 6 / PRACOWNIA / ŁÓDŹ / PRÓCHNIKA 16 A M 30 / TEL 32 6614.
akryl/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'G.K'
opisany na odwrociu: 'Grzegorz Kalinowski 2015 r.'
akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `G. KALINOWSKI | "SZYB" 2015 | 50 x 70 cm`
Zagadka niedzielnego popołudnia, 1993
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Grzegorz Kalinowski/ " Zagadka niedzielnego popołudnia"/ olej/płótno 1993
olej, karton,
23 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Grzegorz Kalinowski 2008
olej, ołówek, karton, 48,5 x 68,5 cm (w swietle oprawy);
sygn. l. d.: G.KALINOWSKI 2009
olej, karton,
24 x 70 cm
olej, karton,
32 x 70 cm