BORKAŁA Dobrawa (ur. 1990 r., Nowy Jork)
The Space Is Where Mind Is , 2014
technika własna [malarswto na szkle] / lightbox
60 × 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana/papier, 20 x 27 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Dobrawa Borkała 2013’
Z cyklu 'Nonlocal reality', Bez tytułu, 2015 r.
tusz/papier, 77 x 52 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Beyond the horizon of | meaning" | 2015 | Dobrawa Borkała'
Z cyklu 'One', Bez tytułu, 2017 r.
skrobanka, glinka kaolinowa, tusz/płyta drewniana, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dobrawa Borkała | z cyklu "One" 2017'
skrobanka, drewno, kaolin, tusz/płyta, 40 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dobrawa Borkała 2017 z cyklu ONE'
Technika: cukier na płótnie
Data powstania: 2017
Wymiary: 30 cm x 30 cm
sprasowane plastikowe koraliki, 36 x 11 cm, 2016
Z cyklu Nonlocal reality, Bez tytułu, 2015 r.
tusz/papier, 77 x 52 cm
Data powstania: 2014
Technika: malarstwo na szkle, lightbox
Wymiary: 60 x 60 cm
Bez tytułu, z cyklu Światło-czułość
wydrapywanka, tusz, kaolin, płyta drewniana, 30 x 40 cm, 2014
tusz, papier, 29,7 x 21 cm, 2010