MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn. i dat. p.d.: MILEWSKI 2014
na odwrocie (rama): Bartosz Milewski Statek 2 (Ship 2) 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
akryl, płótno, 85 x 110 cm,
sygn.p.d. Milewski\`2011
MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
akryl/płótno, 100x120 cm
sygn. p.d. MILEWSKI 2012
MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
My tu rury z betonu robimy, 2011
olej, płótno, 100 x 100 cm
MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
akryl, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Milewski/ 2008
MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
Wrocławskie Studio Nagrań, 2007
akryl, płótno 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Milewski 2007
napisy ołówkiem na krośnie: Bartosz Milewski (SUMIK) / "Wrocławskie studio nagrań" / akryl / 100
MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
akryl, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Milewski/ 2008
MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
akryl, płótno 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Milewski 2007
MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
akryl, płótno,
81 x 100 cm;
sygn. p. d. : Milewski 2008
MILEWSKI Bartosz (ur. 1975)
Jadą wozy kolorowe - ciężarówka, 2010
olej, płótno,
90x90 cm