AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/tektura, 18 x 24,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Bitwa na Kulikowym Polu, 1917 r.
olej/tektura, 55,3 x 79,5 cm
sygnowany cyrylicą i datowany p.d.: 'C ARCHI (...) (?) | 17'
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Zaprzęg na tle zimowego pejzażu
akwarela, gwasz/papier, 23 x 29 cm
sygnowany nieczytelnie p.d.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/tektura, 22 x 27 cm
opisany na odwrociu oraz pieczątka składu przyborów malarskich Lefranc z Krakowa
AUTOR nierozpoznany, XX w.
akwarela/papier, 32 x 25 cm
sygnowany monogramem p.d.: 'SAM'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ustka, sierpień 1955 r.' oraz parafka
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
Przejażdżka - według Alfreda Wierusz Kowalskiego, 1929
olej, karton; 23 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: słabo czytelny T. JÓZEFOWICZ (?).929
AUTOR nierozpoznany, XX w.
akwarela, karton; 13,3 x 24,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P. Jagielski
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno,
65,5 x 81,5 cm
sygnowany p. d.: trudno czytelnie
ODWROCIE: szkic Aktu kobiety
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.