GIEJSON Marcin
akryl na płycie 85x135 cm
opisany na odwrocie: Marcin Giejson 2015
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIEJSON Marcin
akryl na płótnie, 100x80 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
GIEJSON Marcin
akryl, płótno, 100 x 60 cm,
sygn. na odwrocie Marcin Giejson 2014
GIEJSON Marcin
olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie, oprawa autorska; 2013
GIEJSON Marcin
GIEJSON Marcin
technika: akryl na płótnie, wymiary 100x70cm
GIEJSON Marcin