AŁASZEWSKI Edward (1908-1983)
Generał Wieniawa Długoszowski - karykatura
akwarela, piórko, tusz, papier; 24,5 x 16 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.A 33;
oraz u dołu po środku napis: GEN. WIENIAWA.
cena wywoławcza: Wykup abonament
AŁASZEWSKI Edward (1908-1983)
tusz, papier, 50,5 x 28 cm, sygn. i dat. śr.d.: ałła 77
AŁASZEWSKI Edward (1908-1983)
akwarela, kredka, papier, 39,5 x 26,5 cm, sygn. p.d.: ałła
AŁASZEWSKI Edward (1908-1983)
Karykatury piłkarzy mistrzowskiej drużyny ŁKS (1958)
sygn.
13 szt.
tusz, akwarela, papier
35x24.5 cm
AŁASZEWSKI Edward (1908-1983)
tusz, piórko, papier; 50,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. śr.: ałła 77
AŁASZEWSKI Edward (1908-1983)
tusz, piórko, papier;
50,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. śr.: ałła 77
Na odwrocie odręczny napis: Edward Ałaszewski (1908-1983) / Rysunek tuszem / "Jacek Gmoch"
AŁASZEWSKI Edward (1908-1983)
Gen. Wieniawa Długoszowski - karykatura
akwarela, piórko, tusz, papier
24,5 x 16 cm;
sygn. p. d.: E.A 33
oraz u dołu po środku napis: WIENIAWA