ARTYSTA nieznany
Olej, sklejka, 29 x 23 cm, XIX/XX w.
sygn. p.d.: nieczytelna.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieznany
Portret mężczyzny we fraku z białym halsztukiem
Pastel, karton, 44,2 x 34,5 cm,
niesygnowany.
ARTYSTA nieznany
ARTYSTA nieznany
Olej, płótno dublowane, 137,5 x 119,5 cm,
niesygnowany, po konserwacji
XVIII/XIX w.
ARTYSTA nieznany
ARTYSTA nieznany
ARTYSTA nieznany
Olej, płótno, 88 x 117,5 cm.
Europa Zachodnia. Stan do konserwacji. 2 poł. XVIII w.
ARTYSTA nieznany
Scena rodzajowa - Śpiące dziecko
Olej, deska, 48 x 36 cm, nie sygn.
Stan zachowania: do konserwacji, deska wygięta. XIX w.
ARTYSTA nieznany
Scena rodzajowa - Młodzieniec z dziewczyną
Stan zachowania: do konserwacji. XIX w.
ARTYSTA nieznany
ARTYSTA nieznany
Olej, płótno dublowane, 35 x 29,5 cm.
Stan do konserwacji.
ARTYSTA nieznany
Olej, płótno dublowane, 61 × 50 cm, XIX w.
sygn. l.d.: nieczytelnie.
ARTYSTA nieznany
ARTYSTA nieznany
olej, płótno, 45 x 37 cm, XIX w.
sygn. l.d.: (sygnatura nieczytelna), 1890.
ARTYSTA nieznany
ARTYSTA nieznany
ARTYSTA nieznany
Moskiewskie podwórko (1878 r.)
olej, płótno, 62 x 74 cm, kopia obrazu Wasilija Polenowa (1844-1927), XIX w.
ARTYSTA nieznany
olej, płótno dublowane, 75 x 62 cm, XVIII w.
Obraz posiada ekspertyzę wykonaną przez specjalistkę chemii konserwatorskiej krakowskiej ASP panią Marię Rogóż.
ARTYSTA nieznany
ARTYSTA nieznany