OBERLANDER Marek
tusz lawowany, papier; 45,5 x 37,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: M. Oberlander 1963 / (Stockholm)
cena wywoławcza: Wykup abonament
OBERLANDER Marek
akwarela, gwasz, tusz, papier; 48,5 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis p. d.: m. oberlander 1967 nice
na odwrocie opis ołówkiem: akwarela gwasz tusz / 1967 oraz NICE / m. oberlander
OBERLANDER Marek
MARTWA NATURA Z ŻÓŁTYM WIADREM I CEBULĄ, 1963
olej, tektura, 60 x 40 cm,
na odwrocie napis: M. OBERLÄNDER | 1963
OBERLANDER Marek
akwarela, gwasz, papier;
56 x 39,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. piórkiem l. d.: Oberlander
OBERLANDER Marek
piórko, tusz lawowany, papier;
41,7 x 29,4 cm;
na odwrocie napisy ołówkiem: Marek Oberlander; data 1961 oraz cena 90.000,-
OBERLANDER Marek
akwarela, tusz lawowany, piórko, papier;
63 x 47,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: M. Oberlander 1964 / Laversin
OBERLANDER Marek
akwarela, papier,
42 x 29,2 cm;
na odwrocie napis l. d.: Marek Oberlander (ołówkiem) oraz data p. d.: 1961 (ołówkiem)