SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
tempera/tektura, 49,5 x 43,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T.Sadowski 56 r. '
cena wywoławcza: Wykup abonament
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
tempera, tektura, 49,5 x 43,5 cm,
sygn. p.d.: T. Sadowski 56r.
*opłata droit de suite
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
gwasz, karton, 29,5 x 31,5 cm, wym. planszy: 48,5 x 53 cm,
sygn. p.d.: TSadowski 56r.
*opłata droit de suite
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
technika własna, 45,5 x 42 cm,
sygn. na odwrocie: T. Sadowski
*opłata droit de suite
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
olej, płótno, 52,5 x 66 cm,
sygn. i tytuł na odwrocie: Sadowski / Kompozycja III
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
gwasz, tektura, 36 x 100 cm
sygn. i tytuł na odwrocie: "Torkat" / T.Sadowski
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
gwasz, karton, 35 x 24 cm (wym. kartonu: 48 x 33 cm)
sygn. p.d.: T. Sadowski 57
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
gips, wys. 24cm, sygn. ryta: T. Sadowski. Wersja projektu betonowego pomnika obok stadionu Polonii Bytom.