1 zł
2 600 000 zł

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

Napad zbójników, 1951 r.

drzeworyt/papier, 22,2 x 15,2 cm
sygnowany ołówkiem p.d,:' Zofia E. Fijałkowska' oraz datowany l.d.: '1951 r.'

cena wywoławcza: Wykup abonament

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

Oracz na Pogórzu, 1952 r.

drzeworyt/papier, 22,2 x 28,2 cm
sygnowany podwójnie, w matrycy: 'ZEF' oraz ołówkiem p.d.: 'Zofia E. Fijałkowska', datowany l.d.: '1952 r.'

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

Harnasie (Napad zbójników), 1950 r.

drzeworyt/papier, 23,3 x 16 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Zofia E. Fijałkowska', datowany l.d.: '1950 r.'

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

HARNASIE (NAPAD ZBÓJNIKÓW), 1951

Drzeworyt, papier; 23,5 x 17,5 cm (odcisk klocka)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 1951 r. Zofia E. Fijałkowska

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

Napad zbójników, 1951

Drzeworyt na tincie; wym.: 235 cm x 165 mm; sygn. oł. p.d.: Zofia E. Fijałkowska, datowany l.d.: 1951. Praca znana również jako "Harnasie".

* opłata wynikająca z tzw. droit de suite

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

GÓRY, 1951

Drzeworyt, papier; 22,5 x 15,5 cm (odcisk klocka)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną l.: 1951 r.; p: Zofia Fijałkowska

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

HALNY, 1937

Drzeworyt, papier; 22 x 15 cm (odcisk klocka)
Sygnowany z klocka p.d.: ZEF; ołówkiem pod ryciną: Zofia Fijałkowska (drzeworyt) "Halny" 1937

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

HARNASIE, 1937

Sygnowany z klocka p.d.: ZEF; ołówkiem pod ryciną: Zofia Fijałkowska (drzeworyt) Harnasie Zakopane 37

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

Góry, 1951

Drzeworyt;
wym.: 225 x 157 mm;
sygn. oł. p.d.: Zofia E. Fijałkowska, l.d. datowanie, tytuł i technika.

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

Orka na Pogórzu, 1952

Drzeworyt; wym.: 212 x 274 mm; sygn. oł. p.d.: Zofia E. Fijałkowska, na pł. p.d.: ZEF.

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

Noc w leśniczówce, 1934

Drzeworyt;
wym.: 173 x 254 mm;
sygn. oł. p.d.: Zofia Fijałkowska, l.d. data.

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

Nied¼wied¼, 1938

Drzeworyt
wym.: 235 x 185 mm
sygn. oł. p.d.: Zofia Fijałkowska.
Lit.: J. Skłodowski, Tatry i Podhale w drzeworycie, Warszawa 1992, ilustracja.

FIJAŁKOWSKA Zofia (1909-1989)

Orka na Pogórzu, lata 30. XX wieku

drzeworyt;
wym.: 170 x 220 mm;
sygn. pd. płyta: ZRF; sygn. nadruk ld: Z.R. Fijałkowska, p.d.: Orka na Pogórzu (drzeworyt).
Grafika była dodatkiem do Sztuk Pięknych.

liczba obiektów: 15