SADOWSKI Czesław (1902-1959)
olej, płótno, 35 x 28,5 cm, sygn. l.d.: C. SADOWSKI
cena wywoławcza: Wykup abonament
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
Kompozycja III - z żółtym akcentem, 1958
monotypia barwna, papier; 30,5x40 cm
sygnowany p.d.: "CzSadowski 1958"
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
Kompozycja IV - z czerwonymi liniami, 1958
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
Olej, płótno na tekturze; 43 x 53 cm
Sygnowany l.d.; C.Sadowski
*droit de suite
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
olej/płótno, 65 x 86 cm
sygnowany l.d.: 'C. SADOWSKI'
na odwrociu papierowa, ręcznie opisana nalepka z danymi autora
obok stempel kolekcjonera
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
Kompozycja II - z białymi kołami, 1959
mieszana technika graficzna, papier;
24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: CzSadowski 1959
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
Kompozycja abstrakcyjna I, 1958
31 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: CzSadowski 1958
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
Kompozycja III - Z żółtym akcentem
mieszana technika graficzna, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
Kompozycja IV - z czerwonymi liniami
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
olej, płótno; 65,5 x 73,5 cm;
sygn. l. g.: C. SADOWSKI
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: CzSadowski 1988
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
olej, płótno; 65,5 x 73,5 cm;
sygn. l. g.: C. SADOWSKI
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
Olej, płótno; 72 x 62 cm
Sygnowany p.d.: C.SADOWSKI
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
Para grafik z widokami Białegostoku - Dom św. Marcina i Posąg Herkulesa przed Pałacem Branickich
litografia/papier, 9,2 x 12,2 cm i 20,5 x 15 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: `Czesław Sadowski` (obie prace)
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
SADOWSKI Czesław (1902-1959)
SADOWSKI Czesław (1902-1959)