PICZ Jaremi (ur. 1955, Lewin Brzeski)
akryl, płótno; 140 x 140 cm;
sygn. na odwrocie: JAREMI PICZ / EPICENTRUM;
na odwrocie nalepka wystawowa Art Capital 2019 - Salon des Indépendants
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Tak - z cyklu: Epicentrum II, 2017
akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: CYKL - EPICENTRUM II / DYPTYK - "TAK I NIE" TAK / JAREMI PICZ / AKRYL - PŁÓTNO / 80 X 80 cm. / OPOLE 04.2017 / J.Picz
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: EPICENTRUM D-10 / JAREMI PICZ / 100 x 100
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płóno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, technika mieszana, płótno,
60 x 50 cm,
na odwrocie naklejka wystawiennicza
olej, płótno,
100 x 70 cm;
sygn. p. d.: JAREMI PICZ / 09.
olej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: JAREMI / PICZ 08;
na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno, 65,5 x 80,5 cm; niesygnowany