CASCELLA Michele (1892-1989)
litografia, papier,
49 x 69 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d.: M. Cascella (ołówkiem) ; l.d.: p.a.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CASCELLA Michele (1892-1989)
Litografia barwna, papier,
53 x 70,5 cm (arkusz);
CASCELLA Michele (1892-1989)
litografia, papier,
49 x 69 cm (wymiary arkusza);
CASCELLA Michele (1892-1989)
Litografia barwna, papier,
53 x 70,5 cm (arkusz);
CASCELLA Michele (1892-1989)
litografia, papier, 49 x 69 cm (wymiary arkusza);
CASCELLA Michele (1892-1989)
Litografia barwna, papier, 53 x 70,5 cm (arkusz);