DROZD Stanisław Marek (1906-1971)
Olej, tektura; 35 x 41 cm
Sygnowany p.d.: Drozd | 1953 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura
33 x 48 cm
Sygnowany p.d.: DROZD
Na odwrocie napis: DROZD MAREK | Żaglówki
55 x 45 cm
Olej, tektura;
33 x 48 cm
Sygnowany p.d.: DROZD
Na odwrocie napis: DROZD MAREK | Żaglówki | 55 x 45 cm