FORYCKA-PUTIATYCKA Anna (ur. 1948)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 100×81 cm
olej, płótno, 80 x 100 cm
olej na płótnie, 100x100 cm, 2013
olej, płótno, 24 x 33 cm
tech. mieszana, olej na płótnie 100x100 cm, 2011 r.
technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm.
Zasypie wszystko,zawieje, 2010
akryl, olej, płótno, 50 x 100 cm
akryl, płótno, 50 x 100 cm
olej, płótno, 100 x 80 cm
Wierzba biała ( z cyklu Mówią wieki)
Olej na płótnie
46x33 cm