BYLINA Piotr
akryl, płótno,
50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie monogramem wiązanym:PB. 2008
cena wywoławcza: Wykup abonament
BYLINA Piotr
akryl, płótno,
70 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie monogramem wiązanym: PB. 2008
Wystawiany: "Ikony zwycięstwa/Icons of Victory/SiegesIkonen - transFORM" Berlin 2009
BYLINA Piotr
olej, płótno,
80 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: PB/ 2006
BYLINA Piotr
BYLINA Piotr
BYLINA Piotr
akryl, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. na odwrocie monogramem wiązanym: PB. 2007
BYLINA Piotr
akryl, płótno, 80 x 80 cm; sygn. i dat. na odwrocie: PB. / 2007